SİTE KURULUMU
E-TİCARET SİTESİ, FİRMA TANITIM SİTESİ
İNTERNET REKLAMCILIĞI
GOOGLE ADWORDS (ARAMA-GÖRSEL), ALIŞVERİŞ REKLAMLARI, FACEBOOK REKLAMCILIĞI, İNSTAGRAM REKLAMLARI, YOUTUBE REKLAMLARI
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
FACEBOOK, İNSTAGRAM, TWİTTER, YOUTUBE, PİNTEREST
E-TİCARET SİTELERİ – PAZARLAR
N11, GİTTİ GİDİYOR, EVİDEA, YUKKO, DEKORAZON, TRENDYOL, AMAZON, HEPSİBURADA, E-PTT AVM, SANAL PAZAR
GOOGLE BUSİNESS
GOOGLE-FACEBOOK-İNSTAGRAM YOL TARİFİ VE ADRESLERİNİZ’DEN MÜŞTERİLERİNİZ SİZİ KOLAYCA BULSUN.
TASARIMLAR
LOGO, AFİŞ, WEB SİTE, SOSYAL MEDYA, KURUMSAL KİMLİK TASARIMLARI
SEO / SEM
ANAHTAR KELİMELER VE METİNLERİN SİTEYE EKLENMESİ, DOĞRU KELİMELERLE GOOGLE’DA ÜST SIRALARIN HEDEFLENMESİ
FOTOĞRAF / VİDEO
ÜRÜNLERİN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ, MAĞAZA FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ
RAPORLAMA
GOOGLE ANALYTİCS

Konsept E-ticaret Tasarım Hizmeti

Akıllı e-ticaret paketlerini kullanan veya yeni kullanmaya başlayacak olan müşterilerimiz arzu ederlerse Konsept tasarım hizmetlerimizden faydalanabilirler. Ücretsiz olarak sunulan tasarım seçenekleri dışında, tasarım ekibimiz tarafından size özel siteniz baştan tasarlanır ve uygulandıktan sonra sizlere teslim edilir. Size uygun Konsept tasarım hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

Konsept – 1 Siteniz için 1 adet logo tasarımı ile birlikte tüm sayfalarda kullanılmak üzere, konseptinize özel tek sayfalık bir arayüz tasarımı yapılır, vitrin görünümleri ve buton temaları ise standart temalardan uygun olan şablonlardan kullanılarak arayüz kodlaması tamamlanır.
Konsept – 2 Konsept 1 paketinden farklı olarak 3 adet alternatif logo tasarımı yapılır. Tema tarafında, arayüz tasarımıyla uyumlu vitrin şablonu, ürün detay şablonu ve buton teması tasarımları yapılır. Size özel yapılan tasarımlar HTML, CSS ve JavaScript kodlama yöntemiyle e-ticaret paketinize entegre edilir.
Konsept – 3 Konsept 2 paketinden farklı olarak tema tasarımı tarafında ekstra bir giriş sayfası tasarımı yapılmaktadır. Giriş sayfası içerisinde, yapılacak tasarıma göre; temayla uyumlu slider, tablı carousel vitrinler, ürün veya kategorilere özel banner alanları ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanır. Alt yapısal mast alanlar, tasarım hizmeti kapsamında değildir. Bu hizmetlerin dışında talep edeceğiniz tüm detaylar için (örn. özel dinamik sayfa tasarımları, özel kategori sayfa tasarımları, vb.) ekstra hizmet bedeli talep edilebilmektedir
Mobil Konsept Mobil E-Ticaret Modülünü kullanan site sahiplerine özel olarak sunulan bir hizmettir. Mobil E-Ticaret Modülü içerisinde gelen standart tasarım seçeneklerinin dışında, kurumsal kimliğinizi yansıtan ve müşterilerinize profesyonel bir kullanıcı deneyimi sunan özel mobil tasarım hizmetidir. Kreatif ekibimiz tarafından tüm tablet ve mobil cihazlar ile uyumlu çalışacak şekilde hazırlanarak size özel uygulanır.